• B2
  • B2
  • B2
  • B2
  • B2
  • B2
B11 B22 B33 B44 B55 B66

گالري عكس : جهت مشاهده ليست ها بر روي نام آن كليك نماييد

بازگشت


تاریخ درج : 1394/5/11
موضوع : گفتگو با مهندس حاجيان-مدير پروژه پارتيسا
خلاصه :

بنام خدا

طراحي، توليد و صادرات کافه‏تريا سايپا 151

جناب آقاي مهندس حاجيان، مدير محترم پروژه پارتيسا شرکت توسعه صنايع خودرو، ضمن اعلام خبر طراحي، توليد و صادرات کافه‏تريا سايپا 151 به عراق فرمودند: گروه خودروسازي سايپا براي گسترش صادرات وانت سايپا 151 به عراق، در صدد فروش اين خودرو با کاربري کافه تريا شد تا مشتري عراقي به واسطه استفاده از تخفيف در تعرفه‏هاي شماره‏گذاري، امکان توسعه حداکثري سفارش‏گذاري را داشته باشد. در اين راستا شرکت سايپا به شرکت هاي مرتبط زيرگروه‌ها خود درخواست طراحي و ساخت نمونه کابين مناسب براي کاربري کافه تريا را داد.

در پي ماموريت ابلاغ شده از طرف گروه خودروسازي سايپا، شرکت توسعه صنايع خودرو (ايدکو) اقدام به طراحي و ساخت چند نمونه کابين نمود که متناوبا در مورد بازديد نماينده مشتري قرار گرفت و طرح هاي ابتدايي روز به روز بهبود يافته به خواسته مشتري نزديک و نزديک تر شد و در نهايت يکي از نمونه ها تاييد و به همه شرکت هاي دست اندرکار ابلاغ گرديد که نمونه ايدکو را در دستور کار ساخت قرار دهند.

جناب آقاي حاجيان فرمودند: در سال گذشته توانستيم17 دستگاه و اخيراً 60 دستگاه کابين را به کشور عراق صادر نماييم. ايشان اظهار داشتند: در حال حاضر با عنايت به سفارشات محدود اوليه مشتري، کابين‏ها با رويکرد توليد انبوه ساخته نشده و سرعت و دقت توليد مطلوب نيست و لذا در پي اخذ سفارش انبوه هستيم که در صورت عقد قرارداد، شيوه ساخت از حالت دست‏ساز و کارگاهي به حالت توليد صنعتي و کارخانه‏اي تغيير خواهد يافت و تيراژ توليد به بيش از چهارصد دستگاه در ماه و در صورت نياز مشتري قابل افزايش به بيش از هزار دستگاه در ماه خواهد رسيد.